پیرو هماهنگی انجام شده، مسجد و حسینیه حضرت سیدالشهداء علیه السلام به عنوان یکی از پایگاه های مردمی اکران قیلمهای جشنواره عمار برگزیده شده است.

طبق هماهنگی انجام شده از هفته آینده دوشنبه شب ها بعد از نماز عشاء پخش این فیلم ها انجام خواهد شد.

این هفته چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 با حضور کارگردان: فرهاد عظیما و پخش بخشهایی از فیلم راشل کوری

هفته آینده: دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 

فیلم مستند ننه قربان کارگردان : یاسر عرب

مستند ننه قربون روایت چایخانه ای است که در آن، خانم‌ها، 8 سال، صبح تا شب لباس‌های همه رزمنده‌ها، ملحفه بیمارستان‌ها، اتاق‌های عمل و... را می‌شستند. پس از استفاده عراق از سلاح‌های شیمیایی تعدادی از لباس‌های شیمیایی شده هم به چایخانه می‌آید و این خانم‌ها، بدون اطلاع از شیمیایی بودن لباس‌ها، پس شستن آنها، خودشان نیز شیمیایی می‌شوند.

کارگردان این مستند درباره روند تهیه این مستند می گوید:

طی مراحل تحقیق و حتی تولید مرتب به نکاتی عجیب برخوردیم که مربوط می‌شد به مکانی درون اهواز معروف به چایخانه. قصه از اینجا شروع می‌شود که با شروع جنگ نیروهای سپاه به ناچار لباس‌های فرسوده رزمندگان را در سه راهی اهواز آتش می‌زدند و خانم‌های اهوازی با دیدن این شرایط تصمیم به بازسازی این لباس‌ها می‌گیرند. سرپرستی این خانم‌ها را مادر شهید علم‌الهدی به عهده گرفته و کار شست‌وشو و تعمیر لباس‌ها در محل چایخانه آغاز می‌شود. خانم‌ها، 8 سال، صبح تا شب لباس‌های همه رزمنده‌ها، ملحفه بیمارستان‌ها، اتاق‌های عمل و... را می‌شستند وقتی ما متوجه حجم کار شدیم، دیدیم حجم کارشان بسیار بالا بوده.  مثلا چند تریلی لباس هر روز به چایخانه می‌آمده و این خانم‌ها لباس‌ها را می‌شستند. ضمن اینکه لباس‌های مجروحان و شهدا هم میان این لباس‌ها بوده. حالا شما تصور کنید این خانم‌ها هر روز چه حجم لباس، پتو، جوراب و... را می‌شستند. و این تازه اول قصه بود و همین برای ساخت مستندی جذاب کفایت می‌کرد.