web_jalil_mohadesi

در ادامه برگزاری اکران فیلم های عمار در منازل شهدای مشهد،  این بار “عماریون” میهمان خانواده شهید جلیل محدثی فر خواهند بود

 علاقه‌مندان و فعالان فرهنگی می‌توانند برای شرکت در این مراسم پنج شنبه ۱۹ اردبیهشت ساعت 16 در منزل شهید جلیل محدثی فر  به نشانی مشهد، بلوارسجاد،‌ بزرگمهر جنوبی ۱۳،‌ پلاک   ۲۷ مراجعه نمایند.


به گزارش دبیرخانه فیلم عمار در استان خراسان،‌ مراسم اکران فیلم های جدید جشنواره عمار پنج شنبه ۱۹ اردبیهشت در منزل شهید جلیل محدثی فر  برگزار خواهد شد.

به گفته اسمعیلی این مراسم با حضور جمعی از فعالان فرهنگی و مسجدی و اکران کنندگان، ساعت ۱۶ پنج شنبه در منزل این شهید برگزار می گردد.

اسمعیلی با بیان اینکه این مراسم، سومین مراسم جشنواره مردمی فیلم عمار در منزل شهیدان دفاع مقدس است، افزود: پیش از این جشنواره عمار به سراغ شهید ولی‌الله چراغچی و شهیدان خوش‌قلب طوسی رفته بود و از مقام شامخ آنان و خانواده‌شان تجلیل کرده بود.

دبیر جشنواره عمار در استان خراسان در پاسخ به این سؤال که موضوع این مراسم کدام یک از موضوعات فراخوان جشنواره است؟ گفت: ما برای این مراسم با توجه به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با علمای جهان اسلام تصمیم گرفته‌ایم به موضوع بیداری اسلامی بپردازیم.

این فعال فرهنگی با اشاره به کتابی با عنوان «روایت دلبری» افزود: کتاب «روایت دلبری» به قلم محمد خسروی راد مجموعه خاطراتی است که علیرضا دلبریان برای نویسنده نقل کرده است و بخش عمده مطالب آن درباره رشادت های شهید جلیل محدثی فر است و ما تصمیم گرفته‌ایم در حین برگزاری مراسم آن را به فعالان فرهنگی معرفی کنیم.

لازم است ذکر شود، شهید جلیل محدثی فر از فرماندهان دوران دفاع مقدس- فرمانده گردان یاسین – است که در عملیات نصر ۴ در منطقه مائوت به شهادت می‌رسد.

علاقه‌مندان و فعالان فرهنگی می‌توانند برای شرکت در این مراسم به نشانی منزل این شهید واقع در مشهد، بلوارسجاد،‌ بزرگمهر جنوبی ۱۳،‌ پلاک   ۲۷ مراجعه نمایند.